• Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

• Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w Szkole Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Rącznej.

Spotkanie z panią dyrektor w sali gimnastycznej a następnie z wychowawcami w klasach odbędzie się wg. następującego harmonogramu:

o godzinie 8:30 - klasy I, III, IV oraz V,

o godzinie 10:00 - klasy II, VI, VIIa, VIIb oraz VIII.

Msza święta na rozpoczęcie roku wyjątkowo odbędzie się wraz z obchodami Dnia Patrona Szkoły (8 września).

W związku z pracami związanymi z rozbudową szkoły oraz obniżeniem drogi, w pierwszych dniach września mogą wystąpić problemy z dojazdem. Prosimy o uwzględnienie tego podczas planowania odwozu dzieci do szkoły.

• Spotkanie organizacyjne

• Zapraszamy rodziców naszych przedszkolaków na spotkanie organizacyjne!

Zebranie odbędzie się 30.08.2023, o godzinie 16:00 w sali grupy "Biedronek".