Szanowni Uczniowie, Drodzy Rodzice, Nauczyciele oraz Pracownicy Szkoły, z okazji rozpoczynających się wakacji pragnę złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia pięknego, pogodnego i pełnego radości letniego wypoczynku. Niech ten wyjątkowy czas będzie okazją do regeneracji sił, odkrywania nowych miejsc, rozwijania pasji oraz spędzania wartościowych chwil w gronie rodziny i przyjaciół. Życzę, aby każdy dzień wakacji przynosił uśmiech, inspirujące doświadczenia i wiele powodów do zadowolenia.
Uczniom życzę niezapomnianych przygód, które wzbogacą Was o nowe wspomnienia i energię na kolejne wyzwania.
Rodzicom dziękuję za całoroczną współpracę i życzę spokojnego czasu z najbliższymi.
Nauczycielom oraz wszystkim Pracownikom Szkoły składam wyrazy wdzięczności za zaangażowanie, życząc zasłużonego odpoczynku, satysfakcji i wielu chwil wytchnienia.
Przede wszystkim życzę wszystkim bezpiecznych wakacji. Niech rozwaga i troska o siebie nawzajem towarzyszą Państwu podczas letnich podróży i codziennych aktywności, abyśmy po wakacyjnej przerwie mogli spotkać się zdrowi, wypoczęci i pełni optymizmu. Życzę Państwu słonecznego lata, wielu pięknych wspomnień oraz pomyślności na każdy dzień.
Z wyrazami szacunku
Agnieszka Klimek Dyrektor Szkoły
